Publiczne Gimnazjum nr 1 w Swiebodzinie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Reklama

Zapraszenie do składania ofert

Email Drukuj PDF

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Świebodzinie zaprasza do składania ofert na wykonanie: Remontu korytarzy oraz wymiany drzwi wewnętrznych w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Świebodzinie.

Szczegółowe informacje w załącznikach:

1. Zaproszenie do składania ofert

2. Załączniki do zaproszenia

Poprawiony: poniedziałek, 06 czerwca 2016 21:15

Złota Jedynka!

Email Drukuj PDF

Ostatnie dni kwietnia przyniosły wielki sportowy sukces naszych szkolnych reprezentacji badmintonistów.

28 kwietnia dziewczęta w składzie: Anna Zdziennicka (3e), Kamila Antkowiak (2b) i Dominika Stępień (1d) zajęły III miejsce w Finale Wojewódzkim Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w badmintonie.

Poprawiony: wtorek, 21 czerwca 2016 07:37 Więcej…

Konkurs plastyczny ,,Świebodzin w oczach dziecka”

Email Drukuj PDF

Od 1997 roku Muzeum Regionalne wraz z Publiczną Szkoła podstawową Nr 7 organizuje Konkurs plastyczny ,,Świebodzin w oczach dziecka”, adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu miasta , gminy a także powiatu świebodzińskiego. Tematyka prac obejmuje wszelkie inspiracje z pejzażu , zabytków i zespołów budowlanych Świebodzina.

19 kwietnia 2016 roku w Muzeum Regionalnym w Świebodzinie odbyła się wystawa pokonkursowa prac wytypowanych do nagród i wyróżnień . Jury w składzie:

1.Leszek Frey-Witkowski – artysta rysownik - przewodniczący

2. Danuta Miliszewska – historyk sztuki - sekretarz jury

3.Piotr Węcławski – artysta fotograf - członek jury

4.Irena Szarek – miłośniczka prac dzieci

5. Tadeusz Bardelas – artysta rzeźbiarz

6. Anna Świątek – z-ca dyrektora PSP7 im. Janusza Korczaka w Świebodzinie

nagodziło między innymi naszych uczniów:

-Magdalenę Szymańską , klasa III c, która otrzymała nagrodę,

Poprawiony: poniedziałek, 06 czerwca 2016 20:58 Więcej…

Finał VI edycji Konkursu Literackiego „Radość Pisania”

Email Drukuj PDF

Dnia 27.04.2015 roku w auli Publicznego Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika w Świebodzinie odbyła się uroczysta gala podsumowująca VI edycję Konkursu Literackiego „Radość Pisania”, podczas której wręczono laureatom oraz osobom wyróżnionym dyplomy i nagrody.

Składamy serdeczne podziękowania naszym sponsorom: Radzie Rodziców PG1 Świebodzin oraz Panu Jarosławowi Talerzakowi prezesowi firmy SECO/WARWICK S.A.

Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłych edycjach naszego konkursu.

 

Poprawiony: poniedziałek, 06 czerwca 2016 20:59 Więcej…

WYSTARTOWAŁA ŚWIEBODZIŃSKA GRA MIEJSKA

Email Drukuj PDF

Gra Miejska „Zawody w zawody”

 

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Świebodzinie zaprasza uczniów klas szóstych szkół podstawowych oraz klas pierwszych gimnazjum do wzięcia udziału w niecodziennej grze.

Gra Miejska łączy w sobie ciekawą zabawę z niekonwencjonalną edukacją. Na razie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem GRY, a już niebawem będzie można do śledzić kolejne odsłony naszej gry.

W załączniku umieściliśmy Regulamin naszej gry oraz materiały do pobrania – zgłoszenie i potwierdzenie zgłoszenia do gry Zespołów.

Dodatkowe materiały do Gry Miejskiej do pobrania.

 

Serdecznie zapraszamy

Organizatorzy

Poprawiony: piątek, 20 maja 2016 07:28 Więcej…

Sukces naszej uczennicy na Lubuskim Festiwalu Piosenki PRO ARTE

Email Drukuj PDF

Z radością informujemy, że uczennica klasy 3g naszego gimnazjum, Alicja Bubernak, wywalczyła nominację do wojewódzkiego etapu Lubuskiego Festiwalu Piosenki w kategorii „Scena Młodzieżowa”, uzyskując tym samym tytuł laureata przeglądu powiatowego. Alicja wykonała utwór „Boję się” z musicalu „Romeo i Julia” i jako jedyna gimnazjalistka została nominowana do udziału w finale.

Poprawiony: czwartek, 12 maja 2016 09:33 Więcej…

Sukcesy ogólnopolskie naszych literatek

Email Drukuj PDF

Uczennice kl. III E - Alicja Leśniewska i Anna Zdziennicka - zostały tegorocznymi laureatkami ogólnopolskich konkursów literackich.

Alicja reprezentowała nasze województwo w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym, odbywającym się w Legnicy, na którym otrzymała dyplom i nagrodą Przewodniczącego Jury.

Legnica od 1984 roku jest nieprzerwanie organizatorem ww. konkursu. Jest to zasługa i inicjatywa miejscowego Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Co roku w listopadzie miasto staje się stolicą krasomówców, którzy przyjeżdżają tu na święto pięknej polszczyzny.

W Konkursie wzięło udział 25 gimnazjalistów z 13 województw naszego kraju, do finału zakwalifikowano 5 osób.

Alicja przygotowała dwa teksty, których tematy brzmiały: "Nie jestem godzien - życie i działalność społeczna Jana Sobocińskiego" oraz "Siostry boromeuszki - historia,której nie znacie".

Należy dodać, że ideą konkursu jest propagowanie lokalnego patriotyzmu. Oprócz występów krasomówczych, młodzież miała okazję do integracji w ramach zajęć teatralnych.

To nie pierwszy sukces Alicji. W ubiegłym roku szkolnym została laureatką konkursu biologicznego, międzywojewódzkiego konkursu recytatorskiego " O laur sztuki i narodu", konkursu literackiego " Radość pisania" oraz szkolnego konkursu " Superjedynki Jedynki".

 

Poprawiony: piątek, 29 kwietnia 2016 08:24 Więcej…

Strona 5 z 29