Nabór 2017

NABÓR DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Nabór do klasy pierwszej

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Świebodzinie informuje, że nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018 odbywać się będzie drogą elektroniczną od 3 kwietnia 2017 roku do 21 kwietnia 2017 roku.

Prawidłowy zapis do klasy pierwszej

1. Formularz zgłoszenia należy wypełnić na stronie internetowej www.nabor.pcss.pl/swiebodzin.
  2. Wysłać drogą elektroniczną.
  3. Wydrukować i podpisać (oboje rodziców/opiekunów).
  4. Dostarczyć do sekretariatu szkoły w dniach od 03 do 21 kwietnia 2017 roku.

Ponadto należy wypełnić i dostarczyć do szkoły wewnątrzszkolną kartę zapisu (dostępna w sekretariacie). Wraz z formularzem i kartą należy dostarczyć do wglądu:

• dowody osobiste obojga rodziców/opiekunów,
  • wyrok/postanowienie sądu w przypadku rodziców/opiekunów samotnie wychowujących dziecko,
  • akt urodzenia dziecka,
  • orzeczenie o niepełnosprawności i/lub opinię z poradni psychologiczno-pedagogicznej (jeśli dziecko takie posiada).

Ogłoszenie  wyników nastąpi 9 maja 2017 roku po godzinie 12:00. Przydział dzieci do klas przeprowadzony zostanie w drugiej połowie sierpnia wg regulaminu.

Zgłoszenie ważne jest dopiero po podpisaniu przez oboje rodziców/opiekunów i dostarczeniu do placówki.

Nabór do oddziału przedszkolnego - Klasa "0"

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Świebodzinie informuje, że nabór do oddziału przedszkolnego – klasa „0” na rok szkolny 2017/2018 odbywać się będzie drogą elektroniczną od 18 kwietnia 2017 roku do 28 kwietnia 2017 roku.

Prawidłowy zapis do oddziału przedszkolnego - Klasa "0"

1. Wypełnić na stronie internetowej www.nabor.pcss.pl/swiebodzin formularz zgłoszeniowy (wskazać trzy placówki wg kolejności wyboru).
  2. Wysłać drogą elektroniczną.
  3. Wydrukować i podpisać (oboje rodziców/opiekunów).
  4. Dostarczyć do szkoły w dniach od 18 do 28 kwietnia 2017 roku.
  5. Wypełniając formularz na stronie internetowej, otrzymają Państwo wygenerowany numer PIN, który należy zachować, ponieważ będzie potrzebny do sprawdzenia wyników naboru.

Ponadto należy wypełnić i dostarczyć do szkoły wewnątrzszkolną kartę zapisu  (dostępna w sekretariacie). Wraz z formularzem i kartą należy dostarczyć do wglądu:

• dowody osobiste obojga rodziców/opiekunów,
  • akt urodzenia dziecka,

Ogłoszenie  wyników nastąpi 11 maja 2017 roku po godzinie 12:00.

POBIERZ WEWNĄTRZSZKOLNE KARTY ZAPISU:

Karta zapisu - Klasa 0

Karta zapisu - Klasa 1