Publiczne Gimnazjum nr 1 w Swiebodzinie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Osiągnięcia naszych uczniów

Email Drukuj PDF

Tegoroczni laureaci konkursów przedmiotowych

  • Teodor Czyż klasa 3a -   laureat z  fizyki -  opiekun pani Mirosława Jesionkowska
  • Teodor Czyż klasa 3a -   laureat z chemii - opiekun pani Halina Korzeniewska
  • Kacper Kowalczyk klasa 2b -  laureat z matematyki - opiekun pan Tomasz Józefowski
  • Marvin Rutz klasa 2b - laureat z języka niemieckiego - opiekun pani Alicja Choniawko

IV Konkurs fizyczny dla gimnazjalistów  „Niuton nie pyton”

Laureat:

Teodor Czyż kl.3a – opiekun pani Mirosława Jesionkowska

V miejsce w konkursie „Niuton nie pyton”

Aneta Gruszeczka klasa 3e

Domnik Ptak klasa 3e

Natalia Maciejewska klasa 3e

Teodor Czyż klasa 3a

Opiekun grupy pani Mirosława Jesionkowska

Laureatka konkursu literackiego „LITERACKI SMS”

Klaudia Stanulewicz klasa 3d - opiekun pani Iwona Rutkowska

Sukcesy sportowe uczniów Publicznego Gimnazjum nr 1 w roku szkolnym 2016/2017 semestr I

Młodzieży (LOM) za rok szkolny 20154 miejsce w klasyfikacji generalnej szkół gimnazjalnych Lubuskiej Olimpiady /2016.

3 miejsce w Finale Wojewódzkim LOM w Badmintonie chłopców

  • Ptak Dominik
  • Fliger Łukasz
  • Kozłowski Igor

5 miejsce w Finale Wojewódzkim LOM w badmintonie dziewcząt

  • Antkowiak Kamila
  • Stępień Dominika
  • Ptak Aleksandra

Udział w Finale Wojewódzkim LOM w Indywidualnych Biegach Przełajowych

  • Król Weronika
  • Konieczna Aleksandra
  • Kaliszak Zuzanna
  • Bielewicz Nikodem
  • Biniak Alan Kowalczyk Mateusz
  • Strózik Michał
  • Pawlak Jacek

8 miejsce w Finale Wojewódzkim LOM w Szachach Drużynowych

  • Naumiec Adam
  • Siemaszko Jan
  • Kaczmarek Szymon
  • Pawlak Katarzyna

Udział w etapie rejonowym w Tenisie Stołowym chłopców:

  • Jan Siemaszko
  • Łukasz Fliger
  • Paweł Drzymała

Reprezentacja PG nr 1 uzyskała awans do dalszych rozgrywek w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców oraz Unihokeju dziewcząt i chłopców.

Reprezentacja dziewcząt – PIŁKA RĘCZNA: Zuzanna Tomczak, Zuzanna Kubacka, Sara Davidge, Julia Szulc, Liwia Michalska, Emilia Suszyńska, Martyna Adaśko, Martyna, Łuszczak, Wiktoria Watral, Gabriela Kuś,Roksana Tratwal, Maria Sikora,Jagoda Kokocińska, Jagoda Piechocka.

Reprezentacja chłopców – PIŁKA RĘCZNA:Bilewicz Nikodem, Giela Gracjan, Kubacki Kajetan, Wojciechowski Jakub, Walkiewicz Nikodem, Szczepaniak Błażej, Konopacki Kacper, Kowalczyk Mateusz, Łobażewicz Adam, Otto Natan, Wojtala Michał, Szmajda Michał, Szylko Michał, Pielichowski Jakub, Piwoński Jakub, Sudak Patryk, Sierant Bartosz.

Reprezentacja dziewcząt w UNIOKEJU: Julia i Natalia Maciejewskie, Weronika Podpieniak, Beata Olejniczak, Sandra Nitecka, Weronika Leśniak oraz Agata Chłopowiec.

Reprezentacja chłopców w Unihokeju: Łukasz Fliger, Paweł Drzymała, Dominik Ptak, Michał Strózik, Michał Piskorski, Norbert Jaworski i Patryk Wawrzyniak