Ruszył nabór do szkoły podstawowej

Drodzy Rodzice! Dnia 3 kwietnia ruszył nabór do szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika (obecnie Publiczne Gimnazjum nr 1) rozpoczyna zapisy uczniów do:

• klasy „0”
  • klasy pierwszej
  • klasy czwartej (zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Świebodzina)

Zapisy do klas pierwszych i klasy „0” odbywają się drogą elektroniczną (link „NABÓR” na stronie internetowej szkoły). Zapisy do klas czwartych na podstawie wewnątrzszkolnej karty zapisu (dostępna w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej).

OBWÓD SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1

• ULICE: Brukowa, Cicha, Cegielniana, Kamienna, Kawaleryjska, Konarskiego, Kozia, Krótka, Łużycka od nr 2 do nr 22 – parzyste i od nr 1 do nr 15 nieparzyste, Ogrodowa, Plac Wolności, Sikorskiego, Skrajna, Sobieskiego, Spokojna, Strumykowa, Topolowa, Walki Młodych, Wałowa od nr 4 do nr 46, Zielona
  • MIEJSCOWOŚCI: Borów, Kamionka, Lubogóra, Rozłogi, Wilkowo.

POBIERZ ZARZĄDZENIE BURMISTRZA