Publiczne Gimnazjum nr 1 w Swiebodzinie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Sukces naszych uczniów w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Email Drukuj PDF

Dnia 25.04.2017 roku uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w Liceum Ogólnokształcącym w Świebodzinie. Konkurs odbył się pod patronatem firmy Seco/Warwick S.A. Uczniowie zmagali się zarówno z pytaniami z zakresu gramatyki, jak i wiedzy o krajach anglojęzycznych.

W grupie gimnazjalnej uczniowie naszej szkoły zajęli odpowiednio: I miejsce Patrycja Zięcik klasa III A, II miejsce Kacper Kowalczyk klasa IIB, III miejsce Teodor Czyż  klasa III A Zwycięzcy otrzymali bony do księgarni Empik, co było miłą niespodzianką i wynagrodzeniem trudów przygotowań. Serdecznie gratulujemy!

 

Katedra języka angielskiego

OBEJRZYJ FOTORELACJĘ Z KONKURSU