INFORMATYKA

Kolejny sukces naszego programisty

Sebastian Szczepański z klasy 3E zakwalifikował się jako jeden z dwóch uczniów z województwa lubuskiego do etapu okręgowego ogólnopolskiej X Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów. To już kolejny sukces naszego programisty! Przypomnijmy, w ubiegłym roku Sebastian zakwalifikował się do etapu okręgowego w zawodach indywidualnych oraz jako jeden z czterech zawodników z naszego gimnazjum w rozgrywkach drużynowych.

Sukces młodego programisty!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasz uczeń Michał Łączak awansował do etapu okręgowego w prestiżowej VIII Olimpiadzie Informatycznej Gimnazjalistów.

To tego etapu zakwalifikowało się tylko dwóch uczniów z całego województwa lubuskiego. Michał wykazał się nie tylko umiejętnością rozwiązywania problemów i przekładania ich na algorytmy, ale również ogromną wiedzą dotyczącą składni i mechanizmów programowania w języku C++.

Sukces naszych uczniów w konkursie informatycznym.

Miło nam poinformować, źe uczniowie klasy 2F zwyciężyli w powiatowym konkursie na wykonanie strony internetowej o Krzysztofie Kaldenbachu. Konkurs z okazji "400. urodzin Krzysztofa Kaldenbacha- poety pogranicza" zorganizowała Biblioteka Miejska w Świebodzinie. Michał Urbanowicz i Michał Łączak praktycznie okazali się bezkonkurencyjni i zajęli odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce! Biorąc udział w takim konkursie musieli wykazać się nie tylko wiedzą znacznie wykraczającą poza ramy gimnazjum, ale także ogromem cierpliwości i pracowitości co w przypadku osób z zamiłowaniem do nowoczesnych technologii nie jest sprawą łatwą!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

RELACJA Z UROCZYSTOŚCI WRĘCZENIA NAGRÓD W TELEWIZJI HTŚ

LINK DO STRONY BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W ŚWIEBODZINIE - RELACJA Z WRĘCZENIA NAGRÓD