Publiczne Gimnazjum nr 1 w Swiebodzinie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ZAPYTANIA OFERTOWE

Zawiadomienie o wyniku postępowania

Email Drukuj PDF

Dyrektor Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Świebodzinie ul. Gen. Sikorskiego11, 66-200 Świebodzin informuje o wynikach postępowania wyboru oferty o wartości zamówienia nie przekraczającej wyrażonych w złotych równowartości kwoty 30.000 euro, zgodnie z § 4 ust. 3 lit. a tiret pierwszy załącznika do Zarządzenia Burmistrza nr 1103/b/2014 z dnia 12 maja 2014 r. w sprawie wprowadzenia „Regulaminu udzielania zamówień, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30.000 euro w Urzędzie Miejskim w Świebodzinie i gminnych jednostkach organizacyjnych”

Więcej…

Zapraszenie do składania ofert

Email Drukuj PDF

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Świebodzinie zaprasza do składania ofert na wykonanie: Remontu korytarzy oraz wymiany drzwi wewnętrznych w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Świebodzinie.

Szczegółowe informacje w załącznikach:

1. Zaproszenie do składania ofert

2. Załączniki do zaproszenia

Remont sali gimnastycznej

Email Drukuj PDF

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Świebodzinie zaprasza do składania ofert na wykonanie remontu sali gimnastycznej (małej).

Szczegółowe informacje tutaj….

Wybór oferty w zapytaniu ofertowym 01/2015

Email Drukuj PDF

PROTOKÓŁ Z PRZEPROWADZONEGO WYBORU OFERT DO POBRANIA TUTAJ


Zmiana terminu wyboru oferty w zapytaniu ofertowym 01.2015

Email Drukuj PDF

Ze względów organizacyjnych - w związku z otrzymaniem dużej ilości ofert informujemy, że w dniu dzisiejszym nie dokonamy wyboru najkorzystniejszej oferty w postępowaniu "zapytanie ofertowe nr 01.2015". Wyboru dokonamy niezwłocznie po sprawdzeniu wszystkich otrzymanych ofert, a swój wybór ogłosimy poprzez umieszczenie informacji na stronie internetowej szkoły.

Strona 1 z 5