• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Zakres usług detektywistycznych

admin      0    860 Views

Zakres usług detektywistycznych

Można znaleźć wiele różnych usług detektywistycznych. Spośród najważniejszych wyróżniamy

Ochrona osób

Ochrona osób w świecie przesyconym szybkim przepływem informacji ma coraz większe znaczenie. Na taką usługę mogą, a nawet powinny się zdecydować osoby publiczne, politycy, a także persony okresowo budzące zainteresowanie opinii publicznej. Nasza agencja detektywistyczna ma wieloletnie doświadczenie w działań wchodzących w skład ochrony osób. Zapewniamy bezpieczeństwo zarówno w miejscu pracy, jak i w trakcie wyjazdów czy na terenie posesji mieszkalnych – wszystko z myślą o dobru naszych klientów.

Ochrona mienia

Pozyskanie informacji o mieniu znajdującym się w danej lokacji jest dzisiaj łatwiejsze niż kiedykolwiek. Tym większe znaczenie ma ochrona mienia, która zabezpiecza cenne przedmioty czy nieruchomości przed kradzieżą, uszkodzeniem czy włamaniem. Nasze usługi w tym zakresie łączą wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi technologiami i zdolnością prewencji. Dzięki temu nie tylko wykrywamy zagrożenia, ale także niwelujemy je zanim stanie się ono zagrożeniem dla ochranianych obiektów.

Monitoring

Kamery rejestrujące biura, sklepy czy nieruchomości otaczają nas z każdej strony. Sama ich obecność to jednak za mało – powinny one także zapewniać odpowiednią jakość tak powstałych nagrań. Monitoring prowadzony przez biura detektywistyczne łączy w sobie ilość nagrań z ich wysoką jakością. Podczas naszego monitoringu budynków wykorzystujemy nowoczesne, bezprzewodowe techniki, które umożliwiają nam zabezpieczenie danego miejsca na najwyższym możliwym poziomie.

Leave a Reply

Skip to content